Co dalej z rynkiem pierwotnym? Prognozy i analizy na najbliższe miesiące

Bezpłatne Szkolenie Online

Już we wtorek, 5 września o 20.00 dowiesz się:

Jak wygląda aktualna sytuacja na rynku pierwotnym?

Jakie dane warto obserwować, by zrozumieć kierunek, w którym zmierza rynek?

Zdradzimy, czego spodziewamy się na rynku i jak się przygotowujemy.

Jakie szanse i ryzyka niesie ze sobą obecna sytuacja na rynku?

Jakie trendy zaczynają dominować wśród kupujących na rynku pierwotnym?

Do wydarzenia zostało:

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

Poznaj bliżej prelegentów:

Maciej Welman

CEO projektu Flip Na Pierwotnym. Jego pasja do inwestowania na rynku pierwotnym zaczęła się w 2013 roku i trwa do dziś. W swojej karierze inwestycyjnej Maciej zrealizował ponad 100 flipów. Razem ze swoim wspólnikiem, Patrykiem, oraz zespołem FNP, przekazał inwestorom ponad 600 atrakcyjnych okazji inwestycyjnych.

Katarzyna Kuniewicz

Head of Residential Research w Otodom Analytics. Ekonomistka i ekspertka specjalizująca się w zagadnieniach dotyczących rynku mieszkaniowego w Polsce. Związana z Obido i Otodom (Grupa OLX) od listopada 2021 r. Wcześniej, przez ponad 10 lat, kierowała zespołem badań i analiz w firmach doradczych – najpierw REAS, później JLL. Współautorka przekrojowych raportów i prognoz rozwoju rynku pierwotnego oraz analiz preferencji nabywców mieszkań. Prelegentka licznych konferencji i komentatorka trendów w mieszkaniówce.

Patryk Sołtysiak

CEO Flip Na Pierwotnym. Zaczynał swoją przygodę z inwestowaniem na rynku wtórnym, ale prawdziwy sukces osiągnął na rynku pierwotnym. Dzięki swojemu zaangażowaniu i wiedzy ma już na swoim koncie ponad 100 udanych flipów.

Dołącz bezpłatnie do webinaru

(podaj proszę, email na skrzynce gmail, jeśli to możliwe. Wiadomości na serwisy o2, wp i onet, mogą nie zostać dostarczone. Jeśli nie dotrze do Ciebie potwierdzenie zapisu, napisz na: kontakt@flipnapierwotnym.pl)

*Administratorem Twoich danych osobowych jest FNP  International Agency sp. z o. o.

Copyright flipnapierwotnym.pl Polityka Prywatności Klauzula Rodo